Ivar Morsing oljemålning
2016-02-17
361677
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "Kvisten, signerad och daterad I Morsing 60, olja på duk, 46x55 cm