Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIN, silver/800, 1900-talets första hälft, rokokostil, invändigt förgyllt, stämplad Tyskland WHH, höjd 15, 18 x 22 cm, vikt ca 975 g
Bakstycke med buckla, bruksslitage
361682
2016-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här