Vodkabägare på fot silver Moskva

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VODKABÄGARE på fot, silver, Moskva 1800-tal, otydliga mästarstämplar, dekor i niello, delvis förgylld, höjd 12 cm, vikt ca 72 g

Åldersrelaterat slitage

361708

2016-02-17