Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VODKABÄGARE på fot, silver, Moskva 1800-tal, otydliga mästarstämplar, dekor i niello, delvis förgylld, höjd 12 cm, vikt ca 72 g
Åldersrelaterat slitage
361708
2016-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här