Skolplanscher 13 st

Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st
Skolplanscher  13 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKOLPLANSCHER, 13 st, 1900-talets första hälft, J Eriksson Botaniska Väggtaflor, ca 79x58 cm

Diverse skador

361726

2016-02-17