Damskrivbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DAMSKRIVBORD med uppsats, Louis XV-stil, 1900-tal, gallerkant, fanerad i flambjörk med svärtat trä, beslag, fothylsor och dekor i mässing, höjd 75, 76x46, totalhöjd 106 cm
Nyckel saknas, slitage
361735
2016-02-17