Hans Wigert torrnål 1975

Hans Wigert torrnål 1975
Hans Wigert torrnål 1975

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Snäckan", 1975, signerad Hans Wigert, eget tryck, torrnål, bildmått 29,5x24,5 cm, oramad

Den numrerade upplagan är 15 ex

I passepartout

361758

2016-02-22