Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS WIGERT (1932-2015): "Snäckan", 1975, signerad Hans Wigert, eget tryck, torrnål, bildmått 29,5x24,5 cm, oramad
Den numrerade upplagan är 15 ex
I passepartout
361758
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här