Skrivbord i nyrokoko
2016-02-17
361767
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD med tre lådor i sargen, 1800-tal, nyrokoko, grön läderskiva, höjd 77, 60x96 cm
Omfattande fanérskador, nyckel saknas