Torsten Renqvist

Torsten Renqvist
Torsten Renqvist

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Mandorla", signerad och daterad T. Renqvist -64, etsning, 26/65, 21x24 cm

361773

2016-02-22