Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Mandorla", signerad och daterad T. Renqvist -64, etsning, 26/65, 21x24 cm
361773
2016-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här