Gustav Ankarcrona akvarell
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 500 SEK
GUSTAV ANKARCRONA (1869-1933): Kavallerister - Pressens vecka, signerad och daterad G Ankarcrona 1908, krita och akvarell på papper, 87 x 61 cm, Bok medföljer där tavlan är avbildad, , se sid 5 "Ariel Pressveckans tidning"
361784
2016-02-17