Gustav Ankarcrona akvarell

Gustav Ankarcrona akvarell
Gustav Ankarcrona akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 500 SEK

GUSTAV ANKARCRONA (1869-1933): Kavallerister - Pressens vecka, signerad och daterad G Ankarcrona 1908, krita och akvarell på papper, 87 x 61 cm, Bok medföljer där tavlan är avbildad, , se sid 5 "Ariel Pressveckans tidning"

361784

2016-02-17