Dalahäst tidigt 1900-tal

Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DALAHÄST, Olof Rytter Mattssons stil, 1900-talets början, höjd ca 20 cm

Åldersrelaterat slitage/patina

361788

2016-02-17