Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄSTAR, 1900-talets mitt och första hälft, höjd 3,5 till 30,5 cm

Varierande slitage

361790

2016-02-17