Dosa silver Isaac Sandbeck

Dosa silver Isaac Sandbeck
Dosa silver Isaac Sandbeck
Dosa silver Isaac Sandbeck
Dosa silver Isaac Sandbeck
Dosa silver Isaac Sandbeck
Dosa silver Isaac Sandbeck

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISAAC SANDBECK, dosa med lock, silver, stämplad Stockholm 1814, invändigt förgylld, höjd 3,5, diameter 7,5 cm, vikt ca 115 g

361792

2016-02-17