Herend terrin

Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin
Herend terrin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TERRIN, HEREND, poslin, dekor med fåglar, lock krönt med fågel, stämplad HEREND HUNGARY, längd 38 cm

Minimalt slitage

361794

2016-02-17