Takampel med prismor

Takampel med prismor
Takampel med prismor
Takampel med prismor
Takampel med prismor

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKAMPEL, 1900-talets mitt, med prismor, höjd 20, diameter 50 cm

Bruksslitage

361796

2016-02-17