Coasters nysilver
2016-02-17
361807
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COASTERS, 4 st, 1900-talets första hälft, nysilver, England, bottenplatta i trä, innerdiameter 10,5, ytterdiameter 11,5-12 cm
Slitage