Oblatfat sterlingsilver

Oblatfat sterlingsilver
Oblatfat sterlingsilver
Oblatfat sterlingsilver
Oblatfat sterlingsilver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OBLATFAT, förgyllt sterlingsilver, 1800-tal, stämplad Frankrike DA, baksida med gravyr med korset och "IHS" (Jesus), diameter 12 cm, vikt ca 52 g

Bucklor och veckskada

361808

2016-02-17