Champagnehållare

Champagnehållare
Champagnehållare
Champagnehållare
Champagnehållare
Champagnehållare
Champagnehållare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CHAMPAGNEHÅLLARE, nysilver, 1900-tal, cylindrisk med hänklar, reliefdekor samt genombruten dekor, höjd ca 18,5 cm

Smärre slitage

361818

2016-02-17