Salisfodinae Cracovienses regis graverad plansch
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POLSKE KUNGENS BESÖK I SALTGRUVA. MÜLLER, B. (efter) - NILSON, J. E. Salisfodinae Cracovienses regis Polinarum Augusti III... 1700-tal. Graverad plansch, ca 540x840 mm.
Proveniens: Professor Ulla Ehrensvärd (1927-2015).
Revor, fläckar och skador. Vikt.
361826
2016-02-17