Salisfodinae Cracovienses regis graverad plansch

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POLSKE KUNGENS BESÖK I SALTGRUVA. MÜLLER, B. (efter) - NILSON, J. E. Salisfodinae Cracovienses regis Polinarum Augusti III... 1700-tal. Graverad plansch, ca 540x840 mm.

Proveniens: Professor Ulla Ehrensvärd (1927-2015).

Revor, fläckar och skador. Vikt.

361826

2016-02-17