Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren och förgylld, märkt August bergin & c:o Stockholm, ca 124x53 cm

Smärre slitage

361827

2016-02-17