Ljuskrona
2016-02-17
361836
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, barockstil, mässing, 7 ljuspunkter, höjd ca 68 , diameter 79 cm
Slitage