Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANTON MOLANDER (1829-1908): Kommendörkapten och akvarellist, motiv från S:t Barthelemy, 1800-talets andra hälft, akvarell, motivmått 29x43 cm
Något blekt
361842
2016-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här