Anton Molander akvarell

Anton Molander akvarell
Anton Molander akvarell
Anton Molander akvarell
Anton Molander akvarell
Anton Molander akvarell
Anton Molander akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANTON MOLANDER (1829-1908): Kommendörkapten och akvarellist, motiv från S:t Barthelemy, 1800-talets andra hälft, akvarell, motivmått 29x43 cm

Något blekt

361842

2016-02-17