Signe Högström oljemålning

Signe Högström oljemålning
Signe Högström oljemålning
Signe Högström oljemålning
Signe Högström oljemålning
Signe Högström oljemålning
Signe Högström oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGNE HÖGSTRÖM (född 1930): Komposition utan titel, olja på duk, monogramsignerad "SH", ca 50 x 60 cm

361850

2016-02-17