Katinka Andersson fotopoymer

Katinka Andersson fotopoymer
Katinka Andersson fotopoymer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATINKA ANDERSSON (född 1972), "Tistelsyster", fotopolymer, numrerad 87/320, signerad och daterad Katinka Andersson 2008, 28 x 21,5 cm

361867

2016-02-17