Katinka Andersson fotopoymer
Valmis
2016-02-17
361867
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KATINKA ANDERSSON (född 1972), "Tistelsyster", fotopolymer, numrerad 87/320, signerad och daterad Katinka Andersson 2008, 28 x 21,5 cm