Ilka Pärni litografi

Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ILKA PÄRNI (född 1959), figurkomposition, signerad och daterad I. Pärni -92, färglitografi, numrerad 58/110, ca 16 x 27 cm

361874

2016-02-17