Ramar 1800-tal

Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 3 st., 1800-tal, svärtat trä, inerram av mässing, glas, runda, diameter 14,5 cm

en saknar ring för upphärning, mässing med smärre bucklor, obetydligt färgbortfall, glas med nagg

361878

2016-02-17