Ljusstakar 2 par

Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, 1900-tal, höjd ca 15 cm

1 med lagning

361880

2016-02-17