Akvareller signerade J. Hagberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AKVARELLER, 2 st., tidigt 1800-tal, signerade J(onas). Hagberg, daterade 1812 och 1814, ca 400x255 mm och 265x305 mm

Proveniens: Professor Ulla Ehrensvärd (1927-2015).

Några veck, fläckar, 1 reva i marginal

361881

2016-02-17