Akvareller signerade J. Hagberg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AKVARELLER, 2 st., tidigt 1800-tal, signerade J(onas). Hagberg, daterade 1812 och 1814, ca 400x255 mm och 265x305 mm
Proveniens: Professor Ulla Ehrensvärd (1927-2015).
Några veck, fläckar, 1 reva i marginal
361881
2016-02-17