Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FLAKONGER, DOSOR, LUKTDOSA, Danmark, SPÄNNEN, m.m. delvis silver, en flakong med guldpropp,18/1900-tal
Zustandsbeschreibung
Skador, slitage
361883
2016-02-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner