Flakonger dosor

Flakonger dosor
Flakonger dosor
Flakonger dosor
Flakonger dosor

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FLAKONGER, DOSOR, LUKTDOSA, Danmark, SPÄNNEN, m.m. delvis silver, en flakong med guldpropp,18/1900-tal

Zustandsbeschreibung

Skador, slitage

361883

2016-02-17