Prismor och hängen

Prismor och hängen
Prismor och hängen
Prismor och hängen
Prismor och hängen
Prismor och hängen
Prismor och hängen

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PRISMOR, proppar och olikslipade prismor gjutna hängen i varierande format mm, i låda

Kuntoraportti

Nagg och skador

361899

Päivämäärä:

2016-02-18