Prismor och hängen
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PRISMOR, proppar och olikslipade prismor gjutna hängen i varierande format mm, i låda
Kuntoraportti
Nagg och skador
361899
Päivämäärä:
2016-02-18