Bägare och skål

Bägare och skål
Bägare och skål
Bägare och skål
Bägare och skål
Bägare och skål
Bägare och skål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, SKÅL, silver, höjd ca 10,5-17,5 cm, vikt ca 320 g

Fotring med bucklor, repor

361905

2016-02-18