Bägare Sundsvall

Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall
Bägare Sundsvall

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGARE, silver, Mikael Sedelin, Sundsvall 1793, svisselerad blom- och bladdekor, delvis med förgyllning, fot med välvda knäckar, höjd 17,5 cm, vikt ca 260 g

Slitage, äldre gravyr

361916

2016-02-18