Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, GRÄDDKANNA, silver, 1798 resp 1900-tal, soppslevens längd ca 42 cm, total vikt ca 280 g
Slitage, soppslev med omfattande lagningar och skador
361937
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här