Soppslev och gräddkanna

Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna
Soppslev och gräddkanna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, GRÄDDKANNA, silver, 1798 resp 1900-tal, soppslevens längd ca 42 cm, total vikt ca 280 g

Slitage, soppslev med omfattande lagningar och skador

361937

2016-02-18