Tanka

Tanka
Tanka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TANKA, 1800-tal, föreställande Parvati, gemål till Vishnu, olja på duk, uppfodrad på tyg, motivmått ca 41x29 cm

361941

2016-02-18