Tanka

Tanka
Tanka

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

TANKA, 1900-talets andra hälft, föreställande kvinnlig gudom, olja på duk, uppfodrad på tyg, motivmått ca 33x25 cm

Slitage

361942

2016-02-18