Alexander Vasilenko färgserigrafi
Vollendet
2016-02-18
361954
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ALEXANDER VASILENKO (född 1965), "Blue Torso", färgserigrafi, signerad Vasilenko, daterad 195/240, ca 75 x 53 cm, oramad