Alexander Vasilenko färgserigrafi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO, "Pollock", färgserigrafi, numrerad och signerad Vasilenko, 143/240, 70 x 50 cm, oramad

361955

2016-02-18