Deborah Turbeville fotografi

Deborah Turbeville fotografi
Deborah Turbeville fotografi
Deborah Turbeville fotografi
Deborah Turbeville fotografi
Deborah Turbeville fotografi
Deborah Turbeville fotografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 500 SEK

DEBORAH TURBEVILLE (USA, 1932-2013): "Woman in the woods (In the Glass House)", signerad och daterad Deborah Turbeville 1978, printad 2011, fine art digital archive print, 33 x 43 cm, oramad
From a Clock Tower Exhibition, New York 1981

361962

2016-02-21