Ljusstakar punschmuggar silver
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, J.L.H, höjd ca 17 cm, PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, GAB, Stockholm 1950-tal, total vikt ca 205 g
Kuntoraportti
En ljusstake ngt sned, fyllda, bruksslitage
361967
Päivämäärä:
2016-02-18