Ljusstakar punschmuggar silver

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, J.L.H, höjd ca 17 cm, PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, GAB, Stockholm 1950-tal, total vikt ca 205 g

Kuntoraportti

En ljusstake ngt sned, fyllda, bruksslitage

361967

Päivämäärä:

2016-02-18