Gräddkanna fat saltkar silver

Gräddkanna fat saltkar silver
Gräddkanna fat saltkar silver
Gräddkanna fat saltkar silver
Gräddkanna fat saltkar silver
Gräddkanna fat saltkar silver
Gräddkanna fat saltkar silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, FAT, SALTKAR, SERVIETTRINGAR, ETUI, 11 dlr, silver, 1900-tal, bl.a. GAB, K.Anderson, importstämplar, vikt ca 420 g

Skador, slitage, gravyrer

361970

2016-02-18