Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, FAT, SALTKAR, SERVIETTRINGAR, ETUI, 11 dlr, silver, 1900-tal, bl.a. GAB, K.Anderson, importstämplar, vikt ca 420 g
Skador, slitage, gravyrer
361970
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här