Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Landskap, signerad daterad A Genberg, olja på duk, ca 112x151 cm
361971
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här