Anton Genberg

Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Landskap, signerad daterad A Genberg, olja på duk, ca 112x151 cm

361971

2016-02-18