Bengt Lindström L´amour pour le maître

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): L´amour pour le maître - Kärlek till husbonden, signerad Lindström, olja på duk, 81 x 65 cm.
Utförd 2001, på baksidan märkt med Ateljé Lindströms referens nr F. 25-2189/01, certifikat utfärdat av Comité Bengt Lindström, Paris, Frankrike medföljer.

361977

2016-02-18