Johan Tirén, Skogslandskap med samer

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN TIRÉN (1853-1911): Skogslandskap med samer fiskande i bäck nedanför vattenfall, signerad och daterad Johan Tirén 1898, olja på duk, 94 x 120 cm

361979

2016-02-18