Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, skål, Gustavsberg, Argenta, målad silverdekor av kvinna, signerad Gustavsberg Kåge 932 II, höjd 11, diameter 24 cm

Fotnagg

361994

2016-02-18