Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SABEL, 1900-tal, klinga med skålslipning, mässingsfäste med 3 byglar, stålbalja med 2 koppelringar, längd 103 cm
Skador , lagningar
362001
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här