Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SABEL, 1900-tal, klinga med skålslipning, mässingsfäste med 3 byglar, stålbalja med 2 koppelringar, längd 103 cm

Skador , lagningar

362001

2016-02-18