Ernesto Tatafiore

Ernesto Tatafiore
Ernesto Tatafiore
Ernesto Tatafiore
Ernesto Tatafiore

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

ERNESTO TATAFIORE (Italien, född 1943): "A Robespierre", signerad Tatafiore, blandteknik med collage på papper i glasad trälåda, 85x119x9,5 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

Zustandsbeschreibung

362012

2016-03-09