Ernesto Tatafiore
Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
ERNESTO TATAFIORE (Italien, född 1943): "A Robespierre", signerad Tatafiore, blandteknik med collage på papper i glasad trälåda, 85x119x9,5 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
Zustandsbeschreibung
362012
2016-03-09