Ivar Andersson

Ivar Andersson
Ivar Andersson
Ivar Andersson
Ivar Andersson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR ANDERSSON (1903-1964): Stockholmsmotiv signerad IAN, olja på pannå, ca 37x54 cm

362025

2016-02-18