Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Stadsmotiv, signerad och daterad Göran Folcker paris 69, blandteckning, ca 25x33 cm
362026
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här