Skulptur i gips

Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips
Skulptur i gips

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, patinerad gips, otydligt signerad och daterad 1911, föreställande sittande kvinna, höjd ca 56, 60x40 cm

Smärre enstaka nagg

362032

2016-02-18