Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, patinerad gips, otydligt signerad och daterad 1911, föreställande sittande kvinna, höjd ca 56, 60x40 cm
Smärre enstaka nagg
362032
2016-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här