Soppslevar sockertång snusdosa

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st, med träskaft, SOCKERTÅNG, SNUSDOSA, silver, 1800/1900-tal

Dosan med bucklor och inskription, lockknoppar saknas

362042

2016-02-18