Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SOPPSLEVAR, 2 st, med träskaft, SOCKERTÅNG, SNUSDOSA, silver, 1800/1900-tal
Dosan med bucklor och inskription, lockknoppar saknas
362042
2016-02-18